درباره سیما سنجش

سیما سنجش چیست؟

سیما سنجش رسانه دیجیتال آموزش مجازی ایران در راستای توازن وتوسعه عدالت آموزشی باهمکاری اساتید برجسته ونام آشنای کشوری فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرد.

در زمان های خیلی قدیم اگر کسی می خواست چیزی یاد بگیرد آزمون خطا میکرد که شاید به قیمت از دست دادن جونش تموم میشد مثلا انسان های اولیه برای یادگیری شکار اگر شکار بلد نبودند خطایشان به قیمت مرگشان تموم میشد تا اینکه یاد گرفتیم که به جای انکه همه چیز را خودمان یاد بگیریم از کسایی که بلد هستند آموزش ببینیم و شاید اینجا بود که وجود یک معلم اهمیت پیدا کرد.

در طول زمان وقتی ارزش آموزش برای همه مشخص شد اکثر ادما خواستند که آموزش ببینند که باز شاید همینجا ها بود که مکتب خانه ها و مدرسه ها شکل گرفت وقتی این روند را تا امروز ادامه میدهیم میفهمیم که دیگه برای همه انسانها اهمیت آموزش روشن شده است و به همین جهت تعداد کسانی که آموزش عالی می خواهند بسیار بیشتر از معلمان مجرب و توانمند هستند و عدالت آموزشی که دسترسی همه انسان ها به آموزش با کیفیت می باشد زیر سوال رفته است.

چنانکه شاهدیم دیگر انتخاب آموزش به سبک قدیم که در شلوغی های رفت و آمد کلاس های حضوری و هزینه های بسیار بالای آموزش و کم بازده، انتخاب هوشمندانه ای نیست. بنابراین ما بر آن شدیم تا یه راه خیلی راحت بسازیم که هر کسی از هر جایی بتونه بدون احتیاج به کلاس‌های حضوری پرخرج و کتاب‌های سنگین و تکالیف کسل کننده یه یادگیری واقعی و تعاملی باکیفیت رو برای اولین بار در سیما سنجش تجربه کنید.

صاحب امتیاز سیما سنجش کیست؟

سیما سنجش توسط آرش بلوکی فر تاسیس شده است.